fbpx

Rozwiązania dla firm

Polacy należą do bardzo aktywnych w biznesie narodów, a nasze PKB zasilane jest głównie przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Tylko w 2016 roku nad Wisłą powstało prawie 340 tysięcy różnego rodzaju firm, głównie spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Mikroprzedsiębiorca w naszym kraju to zazwyczaj kobieta – Polki chętnie biorą sprawy w swoje ręce, mają ciekawe pomysły na własną działalność, inwestują w biznes i we własny rozwój. Aby jednak sfinansować własną działalność – tak jej założenie, jak i dalsze prowadzenie – często potrzebny jest kredyt dla firm. Pod tym terminem kryć mogą się różne produkty dedykowane właścicielom przedsiębiorstw, takie jak kredyt inwestycyjny czy kredyt obrotowy, o których może wspomnieć doradca.

Dzięki tym narzędziom finansowym i dobrze dobranej pomocy w kredycie dla firm każdy mniejszy lub większy biznes może się dziś rozwijać w bardzo dynamiczny sposób. I tak, kredyt obrotowy przeznaczony jest na bieżącą działalności firmy (taką jak wynagrodzenia pracowników, koszty administracyjnych czy zakup wyposażenia); kredyt inwestycyjny dla firm pokryje nowe przedsięwzięcia (np. zakup lub modernizację parku maszynowego czy floty samochodowej, szkolenia pracowników oraz zakup nieruchomości, która pozwali nam na rozwój). W tym momencie warto podkreślić, iż kredyt dla firm przyznawany jest w większości po upływie minimum roku od rozpoczęcia działalności, jednak na rynku znajdują się też oferty finansowania dla znacznie mniej doświadczonych przedsiębiorców.

W gąszczu różnorodnych ofert związanych z kredytami dla firm można się łatwo zagubić – dotyczy to nie tylko nowych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają biznes, ale również tych, którzy działają w swojej branży od wielu lat. Najważniejsze, aby wybrane dla naszej firmy rozwiązanie finansowe było maksymalnie dopasowane zarówno do realnych potrzeb przedsiębiorstwa, jak i naszych możliwości. W tym celu nie warto ograniczać się do oferty jednej, dwóch instytucji finansowych w zakresie kredytu dla firm, ale zyskać jak najwięcej informacji związanych z oferowanymi instrumentami finansowymi. Doświadczony ekspert finansowy oferujący pomoc w kredycie dla firm pozwoli Państwu znacząco zmniejszyć ryzyko nieudanej inwestycji finansowej, a dobrze dobrane przez doradcę rozwiązanie może w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju każdej firmy.

Kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności pomoże więc sfinansować dobry pomysł na własny biznes. Jak więc widać, możliwości, które daje kredyt dla firm, przedstawione przez doświadczonego doradcę są bardzo duże i bardzo różnorodne – tak, aby wpisać się w równie bardzo różnorodne potrzeby polskich przedsiębiorców. Jak jednak zorientować się w bogatej ofercie banków, wiedzieć, co dla nas najlepsze i dokonać trafnego wyboru? Korzystając z pomocy w kredycie dla firm ze strony doświadczonego Eksperta Finansowego nie musimy martwić się żadną z powyższych kwestii!

Od czego rozpoczniemy rozmowę o najlepszej pomocy w kredycie dla Państwa firmy? Na samym początku warto, aby przedstawili Państwo swoje potrzeby i możliwości w zakresie kredytu dla firmy. Gdy już jasno zostaną one ustalone, wspólnie przyglądamy się najbardziej elastycznym i odpowiadającym Państwa obecnej sytuacji rozwiązaniom. Co więcej, wypracowane przez wszystkie lata metody pracy oraz relacje z pracownikami instytucji bankowych, pozwalają mi na skuteczne negocjowanie niezwykle dobrych warunków, nieosiągalnych dla innych osób, które samodzielnie poszukują rozwiązań finansowych dla swojej firmy. Jako doświadczony doradca do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, co jest jednym z wielu moich atutów.

Kto może ubiegać się o kredyt dla firm?

Każdy kto ukończył osiemnasty rok życia, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz prowadzi działalność gospodarczą na terytorium Polski.

Polacy należą do bardzo aktywnych w biznesie narodów, a nasze PKB zasilane jest głównie przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Tylko w 2016 roku nad Wisłą powstało prawie 340 tysięcy różnego rodzaju firm, głównie spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych. Mikroprzedsiębiorca w naszym kraju to zazwyczaj kobieta – Polki chętnie biorą sprawy w swoje ręce, mają ciekawe pomysły na własną działalność, inwestują w biznes i we własny rozwój. Aby jednak sfinansować własną działalność – tak jej założenie, jak i dalsze prowadzenie – często potrzebny jest kredyt dla firm. Pod tym terminem kryć mogą się różne produkty dedykowane właścicielom przedsiębiorstw, takie jak kredyt inwestycyjny czy kredyt obrotowy.

Dzięki tym narzędziom finansowym każdy mniejszy lub większy biznes może się dziś rozwijać w bardzo dynamiczny sposób. I tak, kredyt obrotowy przeznaczony jest na bieżącą działalności firmy (taką jak wynagrodzenia pracowników, koszty administracyjnych czy zakup wyposażenia); kredyt inwestycyjny pokryje nowe przedsięwzięcia (np. zakup lub modernizację parku maszynowego czy floty samochodowej, szkolenia pracowników oraz zakup nieruchomości, która pozwali nam na rozwój). W tym momencie warto podkreślić, iż kredyt dla firm przyznawany jest w większości po upływie minimum roku od rozpoczęcia działalności, jednak na rynku znajdują się też oferty finansowania dla znacznie mniej doświadczonych przedsiębiorców.

Jakie rodzaje działalności gospodarczej

są akceptowane przez banki?

  • indywidualna działalność gospodarcza
  • Spółki osobowe – cywilna, jawna, komandytowa, partnerska
  • Spółki kapitałowe, akcyjna, z o.o.

Jaki może być

Cel kredytowania?

  • Dowolny, związany z działalnością firmy