fbpx

Kredyt hipoteczny – Szczecin

Własne mieszkanie lub dom jest marzeniem każdego z nas – cenimy sobie niezależność, bezpieczeństwo i możliwość zadbania o przyszłość naszej rodziny. Współcześnie potrzebę tę realizujemy w większości przypadków w ramach finansowania zewnętrznego, a z pomocą przychodzi nam kredyt hipoteczny. Umożliwia on nam zakup mieszkania lub domu (zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego), a także działki pod jego budowę. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale kredyt hipoteczny obarczony jest najniższym oprocentowaniem ze wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań – w związku z faktem, iż jest to kredyt zabezpieczony hipoteką nieruchomości, na zakup której go zaciągamy.

Ponadto jest to kredyt celowy, który wiąże nas z bankiem na stosunkowo długi okres, bo nawet na 35 lat. Z drugiej strony pamiętać musimy, że im dłuższy czas kredytowania, tym niższa rata. Kredyt hipoteczny charakteryzuje się także jedną z najbardziej wnikliwych i czasochłonnych procedur przyznawania, a to ze względu specyfikę analizy kredytowej, która mu towarzyszy. Zakłada ona bowiem zarówno analizę prawną, jak i techniczną oraz finansową, co nie powinno nikogo dziwić – bank musi bowiem sprawdzić i oszacować, czy jesteśmy wiarygodnym dłużnikiem i będziemy w stanie spłacać nasz kredyt hipoteczny przez kilkanaście lat.

Jak doradca hipoteczny może pomóc w doborze kredytu w Szczecinie i nie tylko?

Dlatego tak ważnym jest wyszukanie oferty jak najlepiej dopasowanej do możliwości i potrzeb przyszłego kredytobiorcy – w oparciu o dane takie jak wysokość dochodów, źródło ich uzyskiwania oraz formę umowy, koszty stałe oraz inne zobowiązania, liczbę członków rodziny czy docelowe przeznaczenie nieruchomości, na zakup której będziemy kredyt hipoteczny zaciągać. Równie istotne jest sprawne i bezpieczne przebrnięcie przez procedurę ubiegania się o upragnione finansowanie, która przyprawiać może o zawrót głowy.

Warto więc skorzystać z usług Doradcy Hipotecznego – świetnie zorientowanego w bogatej, często niejasnej dla laika ofercie banków; który dobierze najlepsze rozwiązanie, pomoże w skompletowaniu dokumentów i wytłumaczy zapisy w umowie kredytowej. Kredyt hipoteczny, dzięki któremu sfinansujemy nasze marzenie o własnym mieszkaniu czy domu jest zbyt poważną kwestią, aby pozostawiać ją przypadkowi! Kto może ubiegać się o kredyt hipoteczny? Każdy kto ukończył osiemnasty rok życia, posiada pełne zdolności do czynności prawnych oraz dysponuje stałym źródłem dochodu. Doradca hipoteczny na pewno pomoże Ci uzyskać kredyt w mieście Szczecin i nie tylko!

Jak działa doradca hipoteczny?

To, że możemy ubiegać się o kredyt, nie oznacza, że wzięcie go jest dobrym pomysłem. Kredyty hipoteczne są z reguły na wysokie kwoty, a ich spłata – długotrwała. Trzeba więc wziąć pod uwagę nie tylko aktualne potrzeby, ale też późniejsze możliwości ich spłaty. Potrzebny jest zatem doradca hipoteczny – specjalista od finansów. Przetłumaczy niezrozumiałe zapisy w umowie kredytowej i pomoże realnie ocenić opłacalność takiego kroku. Współpraca z doradcą zaczyna się od analizy funduszy. Ważne są nie tylko kwoty, ale również ich stabilność. Przed wzięciem kredytu warto przeanalizować możliwości jego spłacania. Doradca hipoteczny wie, jak to zrobić. Pomaga w takich kwestiach, jak kwota kredytu, czas trwania czy waluta. Negocjowanie warunków z bankiem nie jest proste dla osoby, która nie zna swoich praw i nie wie, jakie są możliwości. Doradca hipoteczny podzieli się swoją wiedzą, aby jego Klienci byli zadowoleni z zaciągniętego kredytu hipotecznego.

Co daje doradca hipoteczny?

Kredyty brane na zakup mieszkania, czy budowę domu często mają w umowie zapisy mówiące, że w przypadku ich niespłacania bank może zająć nieruchomość. Doradca hipoteczny podpowie, jak wysoki kredyt wziąć i jakie warunki spłaty ustalić, aby mieć możliwość terminowego spłacania rat przez wszystkie lata. Dzięki niemu można spać spokojnie, bez obaw, że problemy finansowe wygenerują wiele innych, poważnych kłopotów. Dobrze podpisana umowa kredytowa pozwoli nie stracić dachu nad głową.

Kredyt hipoteczny w Szczecinie – dlaczego warto postawić na RA Finanse?

Profesjonalny doradca finansowy to osoba, która pomoże Ci nie tylko w wyborze najlepszej oferty bankowej, ale też udzieli Ci kompleksowego wsparcia we wszystkich formalnościach, jakie niesie za sobą kredyt hipoteczny. Szczecin jest miastem, w którym prowadzę działalność usługową od wielu lat, gwarantując swoim Klientom eksperckie porady finansowe na najwyższym poziomie. Zadowolenie wielu osób, które skorzystało z oferty mojej kancelarii, codziennie motywuje mnie do rozwoju. Z moich usług korzysta wiele młodych osób, które pragną inwestować w bezpieczną przyszłość w Szczecinie, a kredyt hipoteczny nie tylko daje im taką możliwość, ale też często jest jedynym możliwym rozwiązaniem, aby mogli oni w pełni korzystać z uroków życia we własnym domu lub mieszkaniu.

Kredyt hipoteczny – załatw z nami wszystkie formalności w Szczecinie

Podjęcie decyzji o zakupie własnego mieszkania, domu czy też działki pod jego budowę to zaledwie początek długiej i często żmudnej drogi związanej z zaciągnięciem kredytu hipotecznego, który sfinansuje tę inwestycję. W Szczecinie kredyt hipoteczny można wziąć stosunkowo łatwo, jeśli oczywiście spełniasz odpowiednie kryteria. Wsparcie merytoryczne profesjonalnego eksperta finansowego pozwoli Ci jednak bez stresu przygotować wszelkie potrzebne dokumenty. Doradzi on również w wyborze najkorzystniejszej oferty spośród wielu dostępnych na rynku bankowym. Moja kancelaria pomoże, aby wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym pomiędzy bankiem a kupującym i sprzedającym przebiegły sprawnie i bezproblemowo.

Indywidualne spotkanie z doradcą hipotecznym w sprawie kredytu

W ostatnim czasie warunki przydzielania kredytów hipotecznych uległy sporym zmianom. Są one na tyle duże, że wiele osób może nie orientować się w aktualnej sytuacji, a tym samym tracić czas na wizytę w różnych bankach nie wiedząc, czy spełniają odpowiednie kryteria. Zupełnie niepotrzebnie. Podczas spotkania z doradcą hipotecznym nie tylko zostanie Państwu przedstawiona aktualna oferta w zakresie kredytu hipotecznego w różnych bankach i warunki jego uzyskania, ale również wspólnie przeanalizujemy Państwa zdolność kredytową. Doradca hipoteczny to osoba, która sporą część pracy wykona więc za Państwa. Tym samym, zanim zgłoszą się Państwo już po udzielenie kredytu, będziecie wiedzieli, jaka jest Wasza zdolność kredytowa oraz jakie ewentualne warunki musicie spełnić, aby go uzyskać i w jakich bankach będzie to możliwe. Co więcej, pośredniczę również w realizacji wszelkich formalności między moimi klientami a bankiem.

Kredyt hipoteczny – doradztwo dla klientów ze Szczecina

Co istotne, do każdego klienta podchodzę niezwykle indywidualnie. Zawsze analizuję historię każdej osoby i cel wzięcia kredytu (zakup nieruchomości, czy też pożyczka hipoteczna). Kredyt hipoteczny możliwy jest do uzyskania przez osoby, które uzyskują dochód m.in. z renty, umowy o pracę, dzieło, zlecenie, czy też dochód z najmu. W takiej sytuacji podczas spotkania zawsze rozpatruję stan finansów każdego klienta indywidualnie. Do kontaktu zachęcam mieszkańców miasta Szczecin, ale też okolic.

Jakie źródła dochodu

są akceptowane przez banki?

 • Umowa o pracę
 • Umowa o dzieło
 • Umowa zlecenie
 • Działalność gospodarcza
 • Emerytura
 • Renta
 • Mianowanie
 • Kontrakt
 • Dochód z najmu
 • Dochód z za granicy

Jaki może być

Cel kredytu hipotecznego?

 • Zakup nieruchomości
 • Budowa nieruchomości
 • Pożyczka hipoteczna
 • Konsolidacja zobowiązań

Kredyt hipoteczny

Marzysz o własnych czterech kątach? Chcesz zapewnić swoim bliskim właściwy byt i zagwarantować ciepłe, pewne i przytulne miejsce do mieszkania oraz spędzania wolnego czasu? Warunki finansowe nie zawsze pozwalają nam spełnić swoje potrzeby i marzenia. Z tego względu często konieczne jest skorzystanie z kredytu hipotecznego — wsparcia finansowego, jakiego udzielić nam może szereg różnych banków i instytucji. Zadanie to bywa jednak trudne i nie tak oczywiste, jakby mogło się wydawać Co zrobić, aby pozyskać kredyt hipoteczny? Najlepiej rozpocząć od wizyty u doradcy kredytowego, który pozwoli rozeznać się w ofertach instytucji bankowych. Do takiej wizyty zachęcam m.in. mieszkańców miasta Szczecin oraz okolic. Klientom z całej Polski z przyjemnością pomożemy podczas spotkania online.

Ekspert na straży Twoich finansów — pozyskaj kredyt hipoteczny z pomocą specjalisty

Doradca kredytowy zajmie się nie tylko wszelkimi formalnościami związanymi z otrzymaniem kredytu hipotecznego, ale również poprowadzi przez cały proces i podpowie, co zrobić, aby bank bardziej przychylnie spojrzał na sytuację przyszłych kredytobiorców. Może się np. okazać, że potrzebna będzie zmiana warunków dotychczasowej pracy, czy obranie w ogóle nieco innej ścieżki pozyskania kredytu niż do tej pory zakładali to potencjalni kredytobiorcy. Pomoc eksperta finansowego bywa nieoceniona, gdyż jego znajomość pracy różnych banków oraz szeroki obraz ofert, jakie dla swoich klientów posiadają różni kredytodawcy, pozwala podpowiedzieć im, jakich jeszcze działań powinni się podjąć, jak zmienić swoją sytuację i powalczyć o środki finansowe na swój przyszły dom, czy mieszkanie. Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje specjalista i umów się na spotkanie.

Samodzielnie czy z doradcą?

Szukając kredytu hipotecznego w Szczecinie wiele osób nie wie, jak się do tego zabrać. Istnieje wiele możliwości, jednak które rozwiązanie będzie najlepsze? Samodzielne poszukiwanie najlepszej oferty może okazać się wyjątkowo kłopotliwe i trudne, szczególnie jeśli obce są nam wszystkie bankowe terminy, a odpowiednie przeliczenie oferty banku nie jest dla nas łatwe. Dodatkowo znalezienie najlepszej oferty może być również logistycznie trudne do rozwiązania, a wszystko przez konieczność odwiedzenia wielu banków, na co trzeba by było poświęcić wiele czasu. Jako doradca finansowy mogę zadbać o przejrzenie wszystkich ofert banków, z których wyłoniona zostanie jedna najlepsza oferta pod względem formalnym i finansowym. Dodatkowo będzie dopasowana do możliwości finansowych kredytobiorcy, aby móc podjąć w pełni odpowiedzialną decyzję.

Mądry i świadomy wybór kredytu hipotecznego

Z pomocą doradcy kredytowego można stworzyć świadomy i mądry plan na zaciągniecie kredytu hipotecznego, dzięki któremu możliwy będzie zakup wymarzonej nieruchomości. Wybór kredytu razem z doświadczonym doradcą daje możliwość przeanalizowania wszystkich za i przeciw. W końcu doświadczenie umożliwia mi dokładną analizę finansów klienta i określenie, na jaką ratę kredytu stać osobę starającą się o finansowanie. Jeśli chcesz przejść przez wszystkie etapy świadomie, szybko i bezproblemowo, warto zwrócić się o pomoc do mnie, eksperta finansowego, który zrobi wszystko, abyś jako klient mógł być w pełni zadowolony z podpisanej umowy kredytowej.

Sprawdź także: Pośrednik kredytowy | Doradca hipoteczny Szczecin | Doradca kredytowy Stargard