fbpx

Ekspert finansowy – Adrian Małecki

Ekspert finansowy zajmuje się pieniędzmi swoich klientów. Każdego dnia dostarczam więc wszystkim zainteresowanym osobom indywidualne rozwiązania bankowe. Dogłębnie poznaję ich aktualne potrzeby, preferencje oraz możliwości związane z poszczególnymi instrumentami bankowymi po to, aby zaproponować im najlepszą, wręcz „szytą na miarę” ofertę. Jako doświadczony ekspert finansowy wiem, że rozwiązania finansowe, na które się zdecydujesz, muszą odpowiadać Twojej obecnej sytuacji życiowej, potrzebom i możliwościom. Do Twoich oczekiwań podchodzę więc z dużą elastycznością oraz otwartością. Dążę do tego, abyś był usatysfakcjonowany z naszej współpracy. A może nawet znajdziemy rozwiązanie, które da Ci więcej?

DLACZEGO WARTO NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z EKSPERTEM FINANSOWYM?

Aktualnie niezwykle trudno o znalezienie oferty, która sprosta Państwa indywidualnym preferencjom, potrzebom, a także możliwościom. Dlatego współpraca ze mną, jako Państwa osobistym ekspertem finansowym, niesie za sobą szereg profitów i zalet. Przede wszystkim dzięki niej decyzje o inwestycjach i pozyskaniu środków są bardziej przemyślane i trafne.

Jako ekspert finansowy zawodowo doradzam przy wyborze opcji finansowania różnych przedsięwzięć. Własna firma? Zbliżający się ślub? A może zakup mieszkania? W ciągu życia podejmujemy wiele takich właśnie, poważnych decyzji finansowych. Aby pomóc w znalezieniu tej najlepszej opcji (a dla każdego będzie ona inna) założyłem RA Finanse. Jako profesjonalny ekspert finansowy najpierw przeprowadzam wywiad, a potem pomagam znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb Klientów. A ponieważ różne są ich oczekiwania, możliwości i potrzeby, chętnie się w nie wsłucham i doradzę, wsparty wiedzą oraz doświadczeniem.

Mają Państwo również pewność, że wybiorą ofertę zgodą z osobistymi możliwościami finansowymi, pozwalającą zarówno na spełnienie prywatnego marzenia, jak i rozwój przedsiębiorstwa.

Profesjonalizm

Jakość

Doświadczenie

Najlepsze rozwiązania finansowe

Wiele osób chce coś zmienić w swoim życiu, ale często nie ma na to pieniędzy. Duże zmiany w wielu przypadkach wiążą się właśnie z posiadaniem określonej gotówki. Jesteś w takiej sytuacji? Jeśli tak, będę Twoim wsparciem. Pracując jako ekspert finansowy, śledzę zmiany kursów walut, a także oprocentowań kredytów. Powyższe czynniki oraz analiza indywidualnych możliwości pozwalają mi wyszukiwać rozwiązania najlepsze dla każdego klienta.

Zadowoleni klienci najlepszym dowodem mojej skuteczności

Moje działania przynoszą tak dobre efekty za sprawą współpracy z ponad 20 instytucjami finansowymi. Znam ich oferty doskonale, a mimo ogromnej dynamiki, o każdej zmianie wiem niemal natychmiast. We współpracy ze mną nie znajdziesz też ukrytych kosztów ani gwiazdek. Wszystko jest jasno i przejrzyście określone. Jednak nie to, ani nawet zapewnienia o profesjonalizmie, są najlepszym dowodem mojej skuteczności.

Ekspert finansowy zmniejsza ryzyko inwestycji

Dzięki mojemu wsparciu Twój rozwój prywatny i zawodowy jest dla mnie ważny. Potrafię przewidzieć opłacalność nawet wieloletnich inwestycji i wynegocjować dla Ciebie warunki, które dadzą najlepsze rezultaty w Twoim portfelu. Co ważne, pomagam zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Sprawdzony i godny zaufania ekspert finansowy

Wielu klientów przychodzi do mnie dlatego, że zostałem im polecony. Ekspert finansowy, którego polecają rodzina, przyjaciele, współpracownicy, budzi duże zaufanie. To dla mnie ogromny zaszczyt i dowód na to, że moje usługi są cenione oraz potrzebne, a to jest najważniejsze i dla moich nowych klientów, i dla mnie. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany profesjonalnymi rozwiązaniami w zakresie finansów, czekam na Twój kontakt.

Jak mogę Ci pomóc?

Moim zadaniem, jako eksperta finansowego, jest przeprowadzenie Cię przez nie zawsze jasne meandry pozyskiwania pieniędzy na własne cele. Ty masz marzenia, które chcesz zrealizować, a ja mam wiedzę, doświadczenie i narzędzia, dzięki którym możesz te marzenia spełnić. Wystarczy, że przyjdziesz do mnie z gotowym planem na przyszłość. Wystarczy rozmowa, żebym wiedział, gdzie i jak szukać najlepszych rozwiązań dla Ciebie.

Jestem po to, aby rozwiać Twoje wątpliwości związane z różnymi formami finansowania, aby wytłumaczyć najważniejsze kwestie i znaleźć optymalną opcję. Nie musisz znać się na kredytach, hipotece ani leasingach – moja wiedza i zaangażowanie będą wystarczające, żeby znaleźć bezpieczną formę finansowania, przygotowaną w sposób jak najbardziej przejrzysty i korzystny.

Jak będziemy współpracować?

Wiem, jak bardzo stresujące jest szukanie dobrego finansowania, kiedy nie do końca wiadomo, czym ono jest i jak się zabrać za porównywanie ofert, formalności oraz kompletowanie niezbędnych dokumentów. Współpraca z ekspertem finansowym zdejmuje z barków ten ciężar – najtrudniejsze kwestie analityczne, porównawcze i sprawdzanie umów pod kątem „haczyków” wykonam za Ciebie, kierując się logiką, rozsądkiem, latami doświadczenia i znajomością branży bankowej. Wykorzystuję do tego nowoczesne narzędzia i obserwację dynamicznych zmian, jakie są nieustannie obserwowane na rynku. W czasach, jakie nastały – bardzo trudnych decyzji związanych z inwestycjami oraz pozyskiwaniem pieniędzy – będę Twoim najlepszym doradcą.

Wieloletnie

Doświadczenie jako ekspert finansowy

Mój związek z branżą finansową sięga 2004 roku, kiedy rozpocząłem pracę w jednym z 3 największych banków uniwersalnych w Polsce. Przez blisko 6 lat zdobywałem tam wiedzę i doświadczenie przechodząc drabinkę kariery bankowej zaczynając od stanowiska młodszego kasjera-dysponenta na wewnętrznym trenerze banku kończąc. Od 2010 roku zarządzałem 8-osobową placówką finansową, a od 2013 roku do dziś jako doświadczony ekspert finansowy wspólnie z moim partnerem biznesowym Expanderem pomagam moim klientom w realizacji celów i marzeń jako menager oddziału i starszy ekspert finansowy placówki franczyzowej Expander w Szczecinie.

Ekspert finansowy – rozwijam się dla was

W codziennej pracy eksperta finansowego niezwykle ważny jest nieustanny rozwój. Na bieżąco śledzę wszystkie zmiany wdrażane przez współpracujące ze mną instytucje finansowe. Inwestuję w wiedzę. Jestem coachem biznesowym, magistrem ekonomii, ukończyłem studia podyplomowe z zakresu „Ubezpieczenia i rynki finansowe”, a od 2010 roku jestem jednym z najmłodszych w Polsce absolwentem 2-letnich studiów menadżerskich Executive MBA in IT ukończonych na wydziale ekonomicznym Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Moim atutem jest m.in. fakt, że na bieżąco monitoruję rynek produktów finansowych i obserwuję zachodzące na nim zmiany. Dzięki temu każdemu klientowi mogę zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Rozwijam się dla siebie, by pomagać Tobie.

Moja praca to pasja

Lubię to co robię, lubię pomagać ludziom, moja praca to pasja, a pasja to praca, dlatego wciąż chcę pomagać realizować cele moim klientom, zmieniając przy tym ich życie na lepsze. W czym może pomóc ekspert finansowy? Przede wszystkim pomagam w doborze oferty opartej o indywidualnej potrzeby każdej, zgłaszającej się do mnie osoby. Prowadzę moich klientów przez procedury niezbędne do uzyskania kredytu, pomagam kompletować dokumentację, złożyć ją w odpowiednich instytucjach. Co więcej, moja elastyczność pozwala mi pomóc również w nabyciu dodatkowych środków finansowych, jeśli będzie to konieczne. Zakres moich usług obejmuje m.in. kredyty hipoteczne, ale też kredyty gotówkowe oraz dedykowane rozwiązania finansowe dla firm.